Pečené jehněčí s novými bramborami

Pečené jehněčí s novými bramborami

Máte chuť na pořádné maso, ale nejste si jisti, které je v BIO kvalitě a kterému byste se měli raději vyhnout? S Nature’s Promise se obávat nemusíte. Přinášíme vám to nejlepší z přírody. V našem receptu se dozvíte, jak si za pár desítek minut připravit zdravou nálož bílkovin. S chutí do toho a půl je hotovo.

  • Doba přípravy: 80
  • Počet porcí: 6

Ingredience

Postup

  1. Šalotky a karotku nakrájíme na kolečka. Připravíme maso – očistíme a nakrájíme na kostky. Mezitím předehřejeme troubu na 100 °C.
  2. V zapékací misce rozpálíme olej a vložíme mrkev a šalotku, které asi 3 minuty pražíme. Přidáme kostky masa, šalvěj, osolíme a opepříme. Přidáme bílé víno a máslo a vše necháme cca 15 minut vařit.
  3. Mezitím si připravíme brambory, které nakrájíme na plátky, osolíme a promícháme se zakysanou smetanou Nature’s Promise.
  4. K masu následně přidáme hrášek a vše promícháme. Zapékací misku sundáme z plotny a na maso položíme vrstvu brambor. Vše opět opepříme, osolíme a vložíme do trouby.
  5. Předehřátou troubu nastavíme na 160 °C a pečeme cca 50–60 minut, dokud nejsou brambory i maso měkké. Přejeme dobrou chuť.
Najít nejbližší prodejnu