NOVINKA NATURE’S PROMISE: osvěžení z přírody

To nejčerstvější pití plné vitamínů přinášejí nové osvěžující džusy, smoothies i limonády z prémiové řady Nature’s Promise. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce lisováním za studena, a proto si díky této šetrné metodě zachovají mnohem více vitamínů, minerálů a enzymů než při kterémkoli jiném způsobu výroby. Navíc neobsahují konzervanty ani jiná aditiva.

 

NOVINKA NATURE’S PROMISE: osvěžení z přírody

Sdílejte na

23. července 2018 08:10

Sdílejte na

Jak funguje lisování za studena?

Při výrobě se ovoce nejprve rozdrtí na jemnou kaši, která se následně za studena vylisuje. Postup je velmi šetrný a každý druh se zpracovává jinou lisovací technikou respektující přirozené vlastnosti ovoce. Díky tomu se všechny důležité živiny dostávají z ovoce rovnou do džusu. Protože čerstvé džusy, šťávy a limonády Nature’s Promise neprocházejí žádnou konzervací, jsou určeny pro rychlou spotřebu.

 

Co máme v nabídce?

Výběr nových nápojů Nature’s Promise je opravdu rozmanitý; k mání jsou buď tradiční ovocné džusy, smoothies, nebo osvěžující limonády.

Široký výběr čerstvých ovocných džusů

Za studena lisované džusy nastartují váš den, ať už si vyberete variantu z čerstvého ovoce, nebo třeba zeleninovou šťávu. Jde o skvělou alternativu, když není čas připravit si vlastní džus.

  • Ananas, meloun & mango
  • Jablko, hruška & malina
  • Hruška, mango & máta

 

S čerstvými limonádami zaženete žízeň

Vyladěná kombinace neperlivé vody s čerstvým džusem z ovoce lisovaného za studena, přesně takové jsou naše čerstvé limonády. Ideální jsou pro letní osvěžení i pravidelný pitný režim.

  • Citron, limeta & zázvor
  • Červený grep

 

Smoothies plné vitamínů a zdravé vlákniny zasytí

Smoothie je hustý ovocný snack plný vitamínů a zdravé vlákniny. Skvěle povzbudí po cvičení, na výletě, zkrátka vždy, když potřebujete zahnat malý hlad. A je neuvěřitelně chutné!

  • Jablko, jahoda & banán
  • Pomeranč, mango & maracuja

K čemu se hodí?

Jistě, hodí se samozřejmě k pití, u toho to ale rozhodně nekončí. Z osvěžujících ovocných džusů i limonád Nature’s Promise můžete připravit skvělé ovocné koktejly – stačí přidat trochu ledu, bylinek nebo i kapku vhodného alkoholu.

Smoothie můžete zkombinovat s oblíbeným müsli nebo obyčejnými vločkami. Velice populární jsou i „smoothie bowls“, tedy smoothie misky, které stačí doplnit čerstvým ovocem, ořechy a zdravými semínky.

23. července 2018 08:10

Sdílejte na
Komentáře