Zdravá Bio snídaně nemusí být nudná

Zdravá Bio snídaně nemusí být nudná

Když se řekne zdravá Bio snídaně, mnozí si stále představují nějaké křupinky, müsli zalité mlékem, nebo třeba vločkovou kaši. Nuda! A přitom to tak vůbec nemusí být. Snídaně mohou být zajímavé, pestré a chutné. Nabízí se mnoho různých kombinací, a právě o to se snažíme v nabídce Bio výrobků Nature´s Promise z Alberta.

Jak praví stará moudrost, snídaně je nejdůležitější jídlo dne, a na ní záleží, jak se nastartuje naše tělo i mysl. Často nás ale tlačí čas. Snídani si připravujeme i konzumujeme ve spěchu s vidinou toho, co nás ten den čeká a co nemusí být zrovna velká zábava a radost. Právě proto je dobré dopřát si snídani, která nás zaujme, na které si pochutnáme a budeme se na ni těšit. To, že je taková snídaně Bio a zdravá, je pak podstatný bonus. 

V nabídce Nature´s Promise je toho hodně, co si můžete vybrat a co nevyžaduje příliš mnoho času. Víte, že Bio může být i javorový sirup, a že Nature´s Promise má v nabídce i bio mouku a bio mléko? Už asi vidíte, kam míříme. Takových pár palačinek lehce zakápnout javorovým sirupem, a k tomu třeba volské oko z bio vajíček, no nezní to zajímavě?

A to se držíme při zemi, protože když se podíváte na nabídku všech našich výrobků, bude vás inspirovat i k daleko kreativnějším snídaňovým kombinacím. Různé druhy jogurtů, ke kterým si zakousnete třeba Bio müsli kolečka s medem, anebo co kdybyste si je rovnou nalámali do jogurtu a ochutili džemem? K tomu náš kvalitní černý čaj z ekologického zemědělství. Pokud chcete začít den zostra, nabízí se naše Bio fazolová pomazánka s chilli. Tu když si namažete na chleba a přidáte zeleninovou oblohu s plátkem bezlaktózového sýra nebo tofu, získáte pořádnou dávku energie. A můžete to zapít některým z našich smoothie (třeba červená řepa, hruška a jablko). Nebo si na probuzení vyberte některý jiný z rozmanité nabídky smoothies a limonád. Tyto nápoje z nabídky Nature´s Promise doplní po ránu potřebné tekutiny a cenné živiny. 

Takto bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho, ale stačí se podívat na nabídku výrobků se zelenými lístky na obalu a vytvořit si snídaňovou kombinaci, která bude vyhovovat přímo vám a která bude pro každý den v týdnu jiná a zajímavá. Výběr je široký.

Snídaně od Nature´s Promise

My se na tu zdravou bio snídani z výrobků Nature´s Promise těšíme každý den! Víte proč? Protože je to snídaně, na kterou máte chuť, smlsnete si, najíte se, a navíc s vědomím, že jdete do nového dne plni energie. Zároveň víte, že pěstování těchto surovin z Alberta probíhá v souladu s požadavky ekologického zemědělství. To je přece fajn pocit, se kterým je radost vykročit do nového dne. Protože nezáleží jen na stavu těla, ale právě i vaší mysli. 

Krásný další den, zahájený zajímavou snídaní, vám přeje Nature´s Promise.

Najít nejbližší prodejnu