Nature’s Promise: Osvěžení z přírody

Nature’s Promise: Osvěžení z přírody

To nejčerstvější pití plné vitamínů přinášejí osvěžující džusy, smoothies i limonády z prémiové řady Natures's Promise. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce lisováním za studena, a proto si díky této šetrné metodě zachovají mnohem více vitamínů, minerálů a enzymů, než při kterémkoli jiném způsobu výroby. Navíc neobsahují konzervanty ani jiná aditiva.

Jak funguje lisování za studena?

Při výrobě se ovoce nejprve rozdrtí na jemnou kaši, která se následně za studena vylisuje. Postup je velmi šetrný a každý druh se zpracovává jinou lisovací technikou respektující přirozené vlastnosti ovoce. Díky tomu se všechny důležité živiny dostávají z ovoce rovnou do džusu. Protože čerstvé džusy, šťávy a limonády Nature’s Promise neprocházejí žádnou konzervací, jsou určeny pro rychlou spotřebu.

Co máme v nabídce?

Výběr nových nápojů Nature’s Promise je opravdu rozmanitý; k mání jsou buď tradiční ovocné džusy, smoothies nebo osvěžující limonády.

Široký výběr čerstvých ovocných džusů

Za studena lisované džusy nastartují váš den, ať už si vyberete variantu z čerstvého ovoce nebo třeba zeleninovou šťávu. Jde o skvělou alternativu, když není čas připravit si vlastní džus.

S čerstvými limonádami zaženete žízeň

Vyladěná kombinace neperlivé vody s čerstvým džusem z ovoce lisovaného za studena, přesně takové jsou naše čerstvé limonády. Ideální jsou pro letní osvěžení i pravidelný pitný režim.

Smoothies plné vitamínů a zdravé vlákniny zasytí

Smoothie je hustý ovocný snack plný vitamínů a zdravé vlákniny. Skvěle povzbudí po cvičení, na výletě, zkrátka vždy, když potřebujete zahnat hlad. A je neuvěřitelně chutné!

K čemu se hodí?

Jistě, hodí se samozřejmě k pití, u toho ale rozhodně nekončí. Z osvěžujících ovocných džusů i limonád Nature’s Promise můžete připravit skvělé ovocné koktejly – stačí přidat trochu ledu, bylinek nebo i kapku vhodného alkoholu.

Smoothie můžete zkombinovat s oblíbeným müsli nebo obyčejnými vločkami. Velice populární jsou i „smoothie bowls“, tedy smoothie misky, které stačí doplnit čerstvým ovocem, ořechy a zdravými semínky.CLOSE
CLOSE